Щодо проведення кущового семінару для підприємців

У рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017-2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки „Солідарність“ 28 березня 2019 року об 11.00 в актовому залі Жашківської районної ради за адресою:м. Жашків,вул. Захисників України, 19 заплановано проведення кущового семінару для підприємців з Жашківського, Монастирищенського, Маньківського та Христинівського районів щодо актуальних питань ведення бізнесу, зокрема скасування мораторію на перевірки, роз’яснення змін законодавства у сфері охорони праці, податків, а також інструментів для розвитку бізнесу.

Семінар проведуть:

. Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки „Солідарність“;

• фахівці Управління Держпраці у Черкаській області, ДФС у Черкаській області та Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.

Детальнішу інформацію про захід можна отримати у фахівців Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації за тел.: (0472) 37 70 02.