Рятувальники Христинівщини отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль

Сьогодні рятувальники Христинівського РС УДСНС України в Черкаській області на чолі з начальником Віталієм Щербиною отримали новий пожежно-рятувальний автомобіль.
Заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації УДСНС України в Черкаській області на Олександр Горобець вручив рятувальникам ключі від нового пожежного автомобіля «МАЗ».

Цього дня привітати рятувальників прийшли голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук.
Новий автомобіль, укомплектований та оснащений сучасним обладнанням та механізмами, відповідає всім вимогам та європейським стандартам.
Рятувальники продемонстрували присутнім можливості нового пожежно-рятувального автомобіля.
Людмила Денисюк привітала особовий склад з надбанням та зазначила, що це дозволить ефективніше боротися з надзвичайними ситуаціями.
«Нова сучасна техніка покладає на рятувальників відповідальність й надалі ефективно виконувати поставлені завдання. Впевнена, що цей пожежно-рятувальний автомобіль дасть змогу ефективніше ліквідовувати надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру, допоможе врятувати життя людей», - наголосила очільниця району.

Переглянути фото