"Створення умов для надання якісних медичних послуг і надалі буде одним із пріоритетних у роботі районної влади", - Людмила Денисюк

Наразі в приміщенні Христинівської ЦРЛ продовжується капітальний ремонт приміщення КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги». Голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк тримає дане питання на контролі, постійно інспектує хід виконання ремонтних робіт.

В поточному році на капітальний ремонт об’єкту з районного бюджету виділено 442 тис.грн, залучаються спонсорські кошти. Один зі спонсорів - «Христинівське ХПП». Компанія надала фінансову підтримку на капітальний ремонт трьох кабінетів майбутнього центру.
Днями Людмила Денисюк разом з менеджером з комунікацій групи компаній «Alebor Group» Дариною Козоріз відвідали Христинівську ЦРЛ та ознайомилися з ходом ремонтних робіт, поспілкувалися з керівництвом центру та підрядником, обговорили строки закінчення ремонту.
Спілкуючись з головним лікарем центру Ольгою Калініною, Людмила Денисюк зазначила, що питання створення умов для надання якісних медичних послуг і надалі буде одним із пріоритетних у роботі районної влади.
Загалом Людмила Миколаївна залишилася задоволена попередніми результатами проведеної роботи.
Вже незабаром буде відкрито нове приміщення КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» і мешканці району матимуть змогу отримувати якісні медичні послуги у нових та сучасно обладнаних приміщеннях.