Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Бізнес-майстерня „Шляхи виходу на зовнішні ринки, пошук бізнес-партнерів за кордоном“: тренінг для бізнесу та відбор підприємців на стажування у Німеччині

Переглядів: 256

У рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з експертами німецької програми GIZ „Готові до співпраці з Німеччиною“ буде проведено Бізнес-майстерню „Шляхи виходу на зовнішні ринки, пошук бізнес-партнерів за кордоном“, на якій учасники дізнаються:

• Як знайти собі бізнес-партнера в Німеччині?
• Як підготувати цікаву бізнес-пропозицію?
• Як ефективно вести переговори з бізнес-партнерами?
• Як потрапити на безкоштовні бізнес-сесії в Німеччині?
• Як трансформувати свій бізнес в умовах економіки 4.0?


Також в рамках заходу є можливість пройти співбесіду на участь у безкоштовному стажуванні в Німеччині. Бізнес-майстерня відбудеться 11 квітня 2019 року о 10.00 год. за адресою: м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 36/1 (3-й поверх).

Більше інформації про програму за посиланням: https://goo.gl/eE1dis.
Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://goo.gl/rEQc67.
Більш детальну інформацію про Бізнес-майстерню та співбесіду на участь у безкоштовних бізнес-сесіях в Німеччині можна отримати у фахівців Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації:
Вдовиченко Віти (тел. +38 097 722 02 44) та Литвина Богдана (тел. +38 097 675 55 02).« повернутися до списку новин