Працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації начолі з очільницею району приєдналися до проведення щорічної акції «За чисте довкілля»

Всеукраїнський день довкілля відзначається 27 квітня. Головною метою весняного прибирання є не лише наведення чистоти і порядку, а, перш за все, зміна свідомості та ставлення людей до свого будинку, двору, вулиці та району вцілому. Саме з цього починається любов до свого рідного краю.

Сьогодні працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації начолі з очільницею району Людмилою Денисюк приєдналися до проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та провели прибирання урочища Долинка. Дана акція проводиться до Дня благоустрою населених пунктів.
Загалом, місячник благоустрою на Христинівщині триває із березня. Спільними зусиллями христинівчани прибирають, озеленюють території у населених пунктах району.
Як зазначає Людмила Денисюк, традиційні спільні весняні прибирання сприяють підтриманню загальної чистоти в районі та підвищують рівень свідомості мешканців населених пунктів району у даному питанні.
«Вже стало доброю традицією у весняну пору дбати про благоустрій та порядок територій і наших населених пунктів. Проведення таких заходів не тільки сприяє покращенню навколишнього середовища, а і дає можливість кожному із нас зробити реальний внесок у справу збереження та відновлення довкілля у нашій рідній Христинівщині», - наголошує очільниця району.