Відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

8 квітня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка відбулося засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби Христинівської районної державної адміністрації. Участь у засіданні взяли заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вікторія Прокопенко, головний спеціаліст режимно-секретної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Сергій Яковенко, директор Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Василь Ковальський, соціальний працівник Христинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Гайдай.
На засіданні комісії розглядалася заява христинівчанина, який підлягає призову на строкову військову службу і особисто заявив про неможливість її проходження як такої, що суперечить його релігійним переконанням (з документальним підтвердженням).
За результатами засідання комісією прийнято рішення про направлення заявника на альтернативну службу до ДП ДГ «Нива».