Відбулася розширена освітянська нарада

Наша держава йде шляхом реформування державного устрою та сфер економіки. Процес децентралізації влади тісно пов’язаний як з реформами місцевого самоврядування так і з реформами в галузі освіти та охорони здоров’я. Одним із кроків реформування освітянської галузі є створення опорних шкіл в сільській місцевості.
Сьогодні в малому залі Будинку рад відбулася розширена освітянська нарада за участі голови райдержадміністрації Людмили Денисюк, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Терещук, начальник відділу освіти Людмили Марченко, спеціалістів та методистів відділу освіти, директорів навчальних закладів району.
В ході наради присутні обговорили план та актуальні завдання реформування освітньої системи району, зокрема у загальній середній освіті, в площині запровадження Концепції «Нова українська школа», схваленої урядом України. Також проаналізували хід виконання першочергових заходів щодо запровадження нового Закону України «Про освіту». Велика увага приділялася створенню оновленого освітнього середовища в рамках реформування освіти Христинівщини 2020, який включає в себе створення опорних закладів на базі освітніх округів. Окрім цього обговорили питання фінансового забезпечення навчальних закладів району.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА
Загалом засідання відбулося у конструктивному ключі. За підсумками засідання надано відповідні доручення структурним підрозділам райдержадміністрації та керівникам навчальних закладів.