ПОДАТКОВА ЗНИЖКА: УРЯДОВА ПІДТРИМКА ДЛЯ ВІДПОВІДАЛЬНИХ БАТЬКІВ

Міністерство юстиції і Уряд України одним із ключових завдань своєї роботи визначили піклування про наше майбутнє – про наших дітей. Для сприяння відповідальному ставленню батьків до своїх обов’язків по вихованню і належному утриманню дітей вже реалізована низка ініціатив.
Зокрема, запроваджено податкову знижку для сумлінних батьків. Орієнтовний розмір податкової знижки складає 18% від фактично сплаченої суми. Раніше до знижки входила оплата в закладах професійної та вищої освіти. Відтепер податкову знижку можна отримати також на оплату навчання дитини в закладах дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти.
Податкова знижка на розвиток дитини – це сума, яка повертається державою зі сплаченого батьками податку на доходи.

ЯК ОТРИМАТИ ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ?
Щоб повернути собі гроші, необхідно зібрати пакет документів, до якого входять:
•    копія паспорта;
•    копія ідентифікаційного номеру;
•    копія про доходи за формою №3;
•    копія договору із закладом освіти;
•    копія квитанцій (чеків, платіжних доручень) про оплату навчання;
•    оригінали документів, що підтверджують ступінь споріднення (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб);
•    податкова декларація про майновий стан і доходи;
•    заява, у якій зазначено реквізити рахунку для перерахування відшкодування.
Після того як пакет документів готовий –  необхідно звернутися до відділення фіскальної служби за місцем реєстрації.
Кошти повернуться впродовж 60 днів із моменту подачі всіх необхідних документів.