Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Відбулися збори активу громади с.Синиця

Переглядів: 307

4 березня відбулися збори активу громади с.Синиця, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Христинівського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області.

Під час зустрічі Людмила Денисюк разом з керівниками структурних підрозділів РДА надали конструктивні відповіді на запитання мешканців села щодо децентралізації влади та соціально-економічного розвитку Христинівщини, надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та монетизації, про покращення автобусного сполучення з райцентром, реформування первинної ланки медицини та отримання медичних послуг, запровадження «Нової української школи» та створення опорних закладів на базі освітніх округів.
Начальник сектору превенції Христинівського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області капітан поліції Олександр Шевчук проінформував присутніх про основні схеми та види шахрайств.
За результатами зустрічи мешканці села отримали необхідні роз’яснення та вичерпні відповіді на турбуючі їх питання.« повернутися до списку новин