Відбулися збори активу громади с.Синиця

4 березня відбулися збори активу громади с.Синиця, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Христинівського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області.

Під час зустрічі Людмила Денисюк разом з керівниками структурних підрозділів РДА надали конструктивні відповіді на запитання мешканців села щодо децентралізації влади та соціально-економічного розвитку Христинівщини, надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та монетизації, про покращення автобусного сполучення з райцентром, реформування первинної ланки медицини та отримання медичних послуг, запровадження «Нової української школи» та створення опорних закладів на базі освітніх округів.
Начальник сектору превенції Христинівського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області капітан поліції Олександр Шевчук проінформував присутніх про основні схеми та види шахрайств.
За результатами зустрічи мешканці села отримали необхідні роз’яснення та вичерпні відповіді на турбуючі їх питання.