Шановні жителі м. Черкаси та області, представники засобів масової інформації, правоохоронних структур та органів місцевого самоврядування, громадські діячі та активісти!

Громадська рада при Черкаській обласній державній адміністрації запрошує всіх небайдужих взяти участь у спільній нараді «Безпечне місто».
Захід відбудеться у форматі «круглий стіл» в приміщенні Черкаської обласної державної адміністрації, сьогодні 6 травня 2019 року о 16.00 каб. 318.

Ми пропонуємо зібратися разом, з’ясувати та обговорити:
- рівень безпеки мешканців Черкаської області;
- які заходи могли бути вжиті, чому вони досі не впроваджені в області та місті і хто несе персональну відповідальність за це;
- що ми можемо зробити сьогодні в існуючих умовах.

Мета зустрічі – напрацювання плану дій із конкретними строками, відповідальними особами і здійсненням публічного контролю.

Дякую за небайдужість.

З повагою,