Відбулася зустріч з активом громад с.Розсішки та с.Веселівка

5 березня відбулася зустріч з активом громад с.Розсішки та с.Веселівка, в яких взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, начальник Уманського міжрайонного відділу Управління СБУ в Черкаській області Сергій Ковіта, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, представники Христинівського ВП Уманського ВП ГУ Національної поліції України.

«Розвиток нашої держави починається з нас з вами. З виховання та відношення до людини, до громади, до країни вцілому. Наша країна розвивається. Економіка нашої держави піднімається та вперше за всі роки незалежності запрацювала, як ніколи для покрашення добробуту українців. Як результат – ми маємо сильну армію, наші дороги ремонтуються, будуються нові амбулаторії, навчальні заклади оснащуються новим сучасним обладнанням. Ми тримаємо курс на розвиток, і нам необхідно його дотримуватись, аби жити в країні на яку ми заслуговуємо – сильній, незалежній, демократичній. Пам’ятаймо, в єднанні наша сила», - звернулась до присутніх очільниця району.
Під час зустрічі обговорили реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади, перспективи соціально-економічного розвитку громад, будівництво амбулаторії загальної практики в с.Розсішки, яке заплановано в поточному році, реформування медичної та освітянської галузей, надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та індексація пенсій, покращення стану доріг та автобусного сполучення з райцентром, благоустрій сіл.
Про попередження виникнення надзвичайних ситуацій та диверсій на території району проінформував Сергій Ковіта та звертаючись до присутніх наголосив:
«Сьогодні ми маємо бути пильними. Необхідно попередити диверсійні та терористичні прояви. Не будьте байдужими! Як показує практика, уважність – перш за все. Це стосується кожного, тому якщо в когось є якісь підозри - не мовчіть. Будь-яка інформація важлива».
Начальник сектору превенції Христинівського відділення Уманського ВП ГУ НП в Черкаській області капітан поліції Олександр Шевчук ознайомив присутніх з основними видами та схемами шахрайств, нагадав правила безпеки та життєдіяльності населення, яке проживає поряд з об’єктами підвищеної небезпеки.
Підводячи підсумки, Людмила Денисюк зазначила, що всі питання, які сьогодні піднімалися будуть детально вивчені та опрацьовані.