До 205-річчя великого українського Кобзаря

9 березня весь світ вшановує пам'ять великого українського Кобзаря.
Шевченко і Україна, Україна й Шевченко – неможливо уявити ці два слова одне без одного. 205 років тому Господь подарував нам поета, який розбудив націю неповторним словом і підніс це слово на всесвітній духовний рівень. Творчість Тарас Шевченко виходить за межі не однієї країни. Його заклик до братерства й любові, до правди і справедливості, а над усе - до волі, має всесвітнє значення. Він поет усього людства.

Напередодні 205-ї річниці з дня народження Тараса Шевченко, христинівчани вшанували пам'ять великого українського Кобзаря. Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівник апрату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, секретар міського голови Наталія Горохова поклали квіти до погруддя Т.Г.Шевченка.
В Центральній районні бібліотеці відбулася творча зустріч «Тарас Шевченко та сучасність», під час якої народний ансамбль української пісні «Ласкаво просимо» виконав декілька пісень на слова відомого Кобзаря.
Працівники бібліотеки провели невеличкий екскурс сторінками життя та творчості видатного українського поета.
По закінченню заходу всі присутні мали можливість оглянути виставку присвячену Тарасу Шевченку.