На Христинівщині стартувала робота пришкільних таборів з деннним перебуванням

З початком літа місцями змістовного дозвілля для дітей Христинівщини стали пришкільні табори з деннним перебуванням.
Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк спільно з заступником голови райдержадміністрації Тетяною Терещук завітали до міських та районних навчальних закладів, в яких відкрилися дитячі пришкільні табори. Керівники району поспілкувалися з керівництвом навчальних закладів, ознайомилися з програмою пізнавальних і розважальних заходів, які для них організовують педагоги, станом харчування та забезпеченням оздоровлення дітей та підлітків.

«Організація літнього відпочинку дітей - складова частина безперервного та послідовного процесу виховання. Дитячі заклади оздоровлення і відпочинку створюють умови для педагогічно обґрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля дітей, дають можливість їм творчо розвиватися, духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати світогляд», - зазначає Тетяна Терещук.