Відбулася зустріч з активом громади с.Осітна

6 березня відбулася зустріч з активом громади с.Осітна, в якій взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник Уманського міжрайонного відділу Управління СБУ в Черкаській області Сергій Ковіта, начальник сектору превенції Христинівського відділення Уманського ВП ГУ НП в Черкаській області капітан поліції Олександр Шевчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

Протягом зустрічі Людмила Денисюк та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації надали конструктивні відповіді та роз’яснення щодо децентралізації влади та об’єднання територіальних громад, надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та їх монетизацію, індексації пенсійних виплат, реформування медицини та освіти, підписання декларацій з сімейними лікарями та надання медичних послуг, формування освітніх округів та створення опорних шкіл.
Сергій Ковіта проінформував присутніх про попередження диверсійних та терористичних проявів на території Христинівщини, а також вкотре зауважив, що мещканці району повинні бути пильними та уважними, якщо в когось є якісь підозри – одразу телефонувати на гарячі лінії СБУ або поліції.
Про основні види шахрайств та схеми аферистів, правила безпеки та життєдіяльності населення, яке проживає поряд з об’єктами підвищеної небезпеки доповідав Олександр Шевчук.
За результатами сходки громадяни отримали необхідні роз’яснення та вичерпні відповіді на турбуючі їх питання.