Керівники райдержадміністрації проінспектували хід ремонтних робіт в с.Розсішках

Сьогодні голова райдержадміністрації Людмила Денисюк спільно із першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Валюком, заступником голови райдержадміністрації Тетяною Терещук та сільським головою с.Розсішки Галиною Паламарчук проінспектували будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини та поспілкувалися з будівельною бригадою.

Наразі йде активна фаза будівництва. Загалом районні керманичі залишилися задоволені проведеною роботою.
Зазначимо, що будівництво амбулаторії було заплановано в поточному році. Лікувально-профілактичний заклад надаватиме якісну первинну медичну допомогу не лише місцевим, а і мешканцям наближених сіл.

Переглянути фото