Христинівська Районна Державна Адміністрація

МІП і Facebook обговорили протидію втручанню у виборчі процеси

Переглядів: 252

23 січня 2019 року керівництво Міністерства інформаційної політики України зустрілося з представниками компанії Facebook.
Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, заступник Міністра Дмитро Золотухін і державний секретар МІП Артем Біденко, а також керівник напрямку публічної політики Facebook у Центральній та Східній Європі Габріелла Чех і керівник напрямку публічної політики з питань виборів Facebook Аніка Геісел обговорили співпрацю з метою забезпечення захищеності виборчих процесів в Україні від ворожих впливів.


Міністр Юрій Стець подякував компанії Facebook за співпрацю: «Ми високо цінуємо спільну роботу з Facebook у сфері інформаційної безпеки, зокрема верифікацію сторінок українських органів влади, протидію фейковим новинам і зусилля щодо забезпечення невтручання у вибори в Україні, як у президентські, так і в парламентські».
Заступник Міністра Дмитро Золотухін наголосив на важливості недопущення використання Facebook для здійснення інформаційних атак і впливів. «Ми вдячні Facebook за неймовірну роботу, яку компанія зробила, виявивши та видаливши велику кількість пов’язаних фейкових профілів, груп і сторінок. Для нас це важливо, оскільки одна з двох виявлених мереж ботів, що керувалися з Росії, використовувалися для інформаційних операцій в Україні», - розповів він.
Габріелла Чех зазначила, що Facebook серйозно ставиться до порушень стандартів спільноти та планує посилити заходи безпеки під час проведення виборів в Україні.
Аніка Геісел розповіла про одну із функцій, що вже стала доступна українським користувачам напередодні виборчих перегонів. Відтепер в інформації про популярну сторінку можна дізнатися, з якої країни походить її адміністратор і яку активну рекламу запущено від імені сторінки.
Зазначимо, влітку 2018 року МІП і Facebook домовилися про поглиблення двосторонньої комунікації.

 

 « повернутися до списку новин