Велопробіг з нагоди Дня Європи

З нагоди відзначення Дня Європи на Христинівщині відбувся велопробіг центральними вулицями міста.
Понад 50 велосипедистів району стартували в супроводі патрульної машини поліції.
Відкриваючи марафон, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк наголосила, що підписавши угоду з ЄС, ми обрали свідомий курс до європейських інституцій та зазначила, що саме в ці дні ми маємо нагоду разом із іншими європейськими народами продемонструвати свою єдність в утвердженні спільних цінностей.

«Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України - вона починається у серці кожного українця. Україна – це центр Європи. Це країна з славним минулим, патріотичним настроєм. Країна, яка робить впевнені кроки в напрямку вступу до Європейської спільноти. Ми прагнемо європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів. Велопробіг – це уособлення європейських цінностей, який направлений перш за все на підтримку здорового способу життя, популяризацію екологічно чистого виду транспорту, які так шануються в Європі. І сьогоднішній велопробіг як найкраще демонструє нашу єдність в утвердженні та підтримці європейських цінностей. Хочу побажати всім учасникам гарного настрою та вдалих стартів. А всім українцям старту до кращого майбутнього», - звернулася до присутніх очільниця району.
На фініші учасників велопробігу чекали солодкі смаколики.