Відбулася розширена нарада з головами територіальних громад

Сьогодні в великому залі Будинку рад відбулася розширена нарада з головами територіальних громад за участі керівника апарату райдержадміністрації Станіслава Пилипишина, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі, установ та організацій, підприємств району.

Начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Христинівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області Тетяна Крижанівська інформувала присутніх про дотримання санітарного законодавства щодо якості води питної, призначеної для споживання населення, у населених пунктах району , а також щодо застосування пестицидів і агрохімікатів на території Христинівщини.
Роз’яснення щодо внесення операторів ринку до державного реєстру потужностей надав начальник Христинівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Сергій Коваленко.
Про будівництво Центрів безпеки громадян доповідав начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Іван Рябоконь.
Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ісакова надала відповіді щодо монетизації субсидій.
Загалом засідання відбулось у форматі відкритого діалогу. За підсумками засідання голови територіальних громад району отримали необхідні роз’яснення щодо порушених питань.