Христинівщину відвідав перший заступник очільника області Тарас Висоцький

Будівництво нових сільських амбулаторій – одна з головних ініціатив Президента України Петра Порошенка.
Одна з таких модульних амбулаторій буде побудована в поточному році у с.Розсішки по вулиці Миру, 4. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 № 983 та відповідно до експертного звіту філії ДП «Укрдержбудекспертиза» від 31.10.2018 № 24-1011-18. Кошторисна вартість об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини – будівництво» склала 5946,428 тис.грн. на умовах співфінансування з місцевим бюджетом.
Наразі перший заступник очільника області Тарас Висоцький інспектує об’єкти, де вже розпочато будівництво та відвідує всі населені пункти, де визначили будівництво.

Сьогодні Тарас Висоцький завітав до Христинівщини, де спільно з головою райдержадміністрації Людмилою Денисюк та першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Валюком, сільським головою с.Розсішки Галиною Паламарчук та головним лікарем КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольгою Калініною обговорили механізм реалізації проекту, основні аспекти будівництва амбулаторії загальної практики - сімейної медицини, фінансування та строки, а також оглянули місце, де планується збудувати нове приміщення амбулаторії.
«Реформа сільської медицини визначена стислими часовими рамками -2018 р. — початок 2019 р. Цього вимагає Президент України Петро Порошенко. Ми повинні забезпечити надання якісних медичних послуг людям, які проживають у сільській місцевості. Це не лише первинна медична допомога, а й професійна консультативна допомога другого рівня. Найперше — повинно бути сучасне приміщення, забезпечене необхідним переліком медичного обладнання, у тому числі з телекомунікаційними можливостями», — наголошує Тарас Висоцький.
Підводячи підсумки, Людмила Денисюк зазначила, що для впровадження медичної реформи у сільській місцевості з державного бюджету виділено субвенцію розміром в 5 млрд грн., за рахунок яких по всій країні реалізуються проекти будівництва нових лікувальних закладів та амбулаторій у сільській місцевості, здійснюється їх оснащення.
«Будівництво сучасних амбулаторій - це великий крок у розвитку медицини на селі. Сьогодні ми, як районна влада, зобов’язані скористатися можливістю, щоб покращити медичне обслуговування мешканців нашого району. Зі свого боку надалі будемо підтримувати ініціативи Президента України Петра Порошенка, сприятимемо розвитку медичної галузі району та області вцілому», - зазначила очільниця району.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю
апарату Христинівської РДА