День Перемоги

74 роки відділяють нас від історичного 9 травня 1945-го, коли закінчилася одна з найжорстокіших війн в історії людства, яка забрала мільйони життів, знищила сотні тисяч сіл і міст, понівечила землю.
Сьогодні керівники району, представники органів місцевого самоврядування та трудових колективів вшанували пам'ять героїв, які відстояли свободу рідної землі, врятували її від поневолення, створили передумови для того, щоб жити у власній, незалежній Українській державі. На чолі з головою Христинівської райдержадміністрації Людмилою Денисюк, делегація поклала квіти до Братської могили, Обеліску слави, пам'ятного знаку «Борцям за волю та незалежність» та пам’ятного знаку «Пушка» на знак вічної шани перед полеглими захисниками.

З нагоди свята в районному Будинку культури відбувся святковий концерт «Вони заповіли нам жити».
«День Перемоги - це свято мужності і звитяги, день честі та слави наших батьків і дідів, які відчайдушно чинили опір ворогу на лінії фронту, в підпіллі, страждали в пеклі концтаборів. Це день честі та слави матерів, яким на тендітних плечах довелося винести непомірно важкий воєнний тягар, невтомною працею наближати мирне життя. Тож побажаємо один одному добра і справедливості, здоров'я та щастя, процвітання нашої рідної України. Нехай наповняться наші серця гордістю за свою країну, за покоління героїв, які зуміли відстояти свободу своєї Батьківщини», - привітала присутніх голова райдержадміністрації Людмила Денисюк.
«У цій війні жодна держава не зазнала таких руйнувань і жертв, як наша. І найтяжчим наслідком були людські втрати. Ми глибоко сумуємо за тими, хто загинув, свято шануємо пам’ять про них. Ми перемогли в 45-му – переможемо і тепер. Із святом вас, дорогі друзі! Любіть Україну. Любіть її землю, Богом дану», - звернувся до присутніх ветеран війни та праці Григорій Підопригора.
Учасники свята вшанували світлу пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Творча спільнота Христинівщини подарувала яскраві емоції всім присутнім.
Пишаємося подвигом нашого народу і передаємо пам’ять про нього своїм нащадкам.
Мирного блакитного неба нам всім.