На Христинівщині вперше відбувся фестиваль хореографічного мистецтва «Територія танцю»

Сьогодні на площі ім. Тараса Шевченка м.Христинівка вперше відбувся фестиваль хореографічного мистецтва «Територія танцю».
Учасниками фестивалю стали хореографічні колективи Христинівщини.
Привітати учасників фестивалю прийшли заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Марченко, начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Кошель, помічник Народного депутата України Антона Яценка Світлана Полонська.

«Танець – це те, що розуміє кожен без слів, і може відчути цю позитивну енергію. Мабуть, найголовнішим є те, що ми бачимо один одного через призму добра, поваги, великої любові до танцю. Це велике свято єднання з українським народом, що є дуже важливим для кожного із нас.Висловлюю вдячність всім учасниками, батькам та керівникам колективів за те, що вони виховують дітей та молодь на кращих традиціях нашої української культури», - звернулась до присутніх Тетяна Терещук.
Учасники продемонстрували високий рівень майстерності у танці у різних напрямках дитячої, сучасної, естрадної, народної та класичної хореографії.

Всі учасники фестивалю отримали заохочувальні дипломи. Також учасники отримали солодкі подарунки від Народного депутата України Антона Яценка.