Засідання круглого столу з учасниками АТО та ООС Христинівського району

Сьогодні в малому залі Будинку рад під керівництвом голови районної державної адміністрації Людмили Денисюк, відбулося засідання круглого столу з учасниками АТО та ООС Христинівського району. Участь в засіданні круглого столу взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств та соціальних служб району.

Під час засідання детально обговорено низку важливих питань: забезпечення земельними ділянками та житлом, санаторно-курортне лікування, психологічна реабілітація та професійна адаптація учасників АТО та ООС, виплата одноразової грошової допомоги учасникам АТО та ООС, тощо.
Підводячи підсумки, Людмила Денисюк зазначила, що виконавча влада району завжди відкрита до конструктивного діалогу задля налагодження ефективної співпраці та надання необхідної допомоги у вирішенні потреб учасників АТО та ООС, їх сімей.