На Христинівщині відбувся дитячий етнофестиваль «Гроно калини»

12 червня в м.Христинівка на території парку імені Т.Г. Шевченка відбувся дитячий етнофестиваль «Гроно калини», який зібрав юних шанувальників народної культури.
Головна мета етнофестивалю - об’єднання дітей та дорослих для знайомства з традиційними та сучасними зразками проявів національної культури та побуту.

Організатори фесту - депутат обласної ради Олег Баштан та Галина Санєєва. Також даний захід підтримали депутати районної та міської рад, долучилися громадські організації.
В рамках фестивалю діти мали змогу послухати казки відомого українського казкаря Сашка Лірника, оглянути виставку військової техніки та зброї, спробувати свої вміння в різноманітних майстер-класах, прийняти участь у військово-спортивних змаганнях, посмакувати стравами козацької кухні, відвідати ярмарок.
Творчі виступи танцювальних та співочих колективів району подарували гарний настрій учасникам етнофестивалю.
«Проведення таких заходів допомагає зберегти багатогранну спадщину наших предків, навчити наших дітей любити і шанувати українську культуру, сформувати у молодших поколінь повагу до її традицій. Впевнений що сьогоднішній захід допоможе дітям розкрити і вдосконалити свої творчі здібності, пізнати багато нового, корисного і цікавого. Саме тут і твориться наша Україна. Хочу побажати всім учасникам заходу гарного відпочинку, творчої наснаги та нових яскравих звершень» - звернувся до присутніх перший заступник голови Христинівської райдержадміністрації Володимир Валюк.

Переглянути фото