Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Днями в малому залі Будинку рад під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Тетяни Терещук відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Христинівської райдержадміністрації. У роботі комісії взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк, начальник соціального захисту населення Світлана Ісакова, начальник відділу освіти Людмила Марченко,директор Христинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Маріщак, головний спеціаліст юридичного відділу Тетяна Пасхалова.

Комісією розглядалися питання про позбавлення батьківських прав; про визначення місця проживання малолітньої дитини; про надання дозволу на реалізацію частини арештованого майна; про надання дозволу на відчуження часток квартири.
Члени комісії детально ознайомилися з матеріалами справ. За результатами комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.