Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Новини

Христинівщина відзначила День Незалежності України

Дата створення: 16:27 23.08.2019, Переглядів: 28

24 серпня 1991 року Верховна Рада України проголосила Акт про державну незалежність України, яким започаткувала нову еру в історії української державності. В цьому величному святі переплелися мрії багатьох поколінь українців про свободу і незалежність, їхнє прагнення вільно жити, бути господарем у власній, суверенній державі. Шлях України – це шлях побудови самостійної, демократичної, незалежної і правової держави.

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців

Дата створення: 10:53 23.08.2019, Переглядів: 27

В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і найшановніших святинь. Під прапором воїни вирушали в похід, з прапором виступали на захист своєї Батьківщини, прапор символізував стабільність держави й урочистість тих чи інших подій. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.   23 серпня на Соборній площі за участю керівництва району та міста відбулося урочисте підняття Державного Прапора України на головну щоглу міста. Під звуки Державного Гімну України Прапор було піднято високо вгору, де він замайорів як символ всеперемагаючого українського духу. Церемонія підняття прапора викликала в кожного з учасників зібрання найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину.   Переглянути фото  

З нагоди відзначення Дня Державного прапора та Дня незалежності України на Христинівщині провели молебень за Україну

Дата створення: 09:41 23.08.2019, Переглядів: 22

День незалежності свято особливо важливе для нас усіх. Двадцять четвертого серпня ми не лише згадуємо національних героїв минулих часів, які робили все можливе і неможливе для утвердження української держави. Сьогодні ми маємо сучасних героїв, які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність України.

Відбулося засідання спільної робочої групи по напрацюванню плану організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад

Дата створення: 11:40 22.08.2019, Переглядів: 17

21 серпня відбулося засідання спільної робочої групи по напрацюванню плану організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад. На засідання комісії були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, радник з питань децентралізації Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Гончар, начальник управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Лариса Дубашевська, заступник начальника управління, начальник відділу регіонального розвитку та інфраструктури управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Оксана Петрук.

ОГОЛОШЕННЯ!

Дата створення: 10:10 21.08.2019, Переглядів: 16

Христинівська районна державна адміністрація шукає перевізника для перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходить за межі території району № 129 «Христинівка – Веселівка», № 136 «м. Христинівка – с. Христинівка» на умовах укладання тимчасового договору терміном на 3 місяці (без проведення конкурсу).

Вельмишановні Христинівчани!

Дата створення: 17:35 20.08.2019, Переглядів: 43

Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином й долю своєї країни. Для мене це була велика відповідальність. Тільки спільна праця, дала змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району, не зруйнувати наявну інфраструктуру, не закрити жоден навчальний заклад, відкрити нові групи в дитячих садочках.

ОГОЛОШЕННЯ!

Дата створення: 15:48 19.08.2019, Переглядів: 30

Сичівська сільська рада повідомляє про проведення громадських слухань з метою  обговорення проекту «Детального плану частини кварталу с. Сичівка (територія господарських дворів) Христинівського району Черкаської області» щодо перспективної забудови земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка перебуває в оренді у ТОВ «Санвей СТ» (вул. Соборна,56 в м. Христинівка, Черкаська область).

Президент спростив процедуру набуття громадянства України для окремих категорій громадян РФ

Дата створення: 10:13 15.08.2019, Переглядів: 6

Президент Володимир Зеленський підписав указ № 594 щодо питання спрощення набуття громадянства України окремими категоріями осіб. Документом звільняються від необхідності подання зобов'язання припинити іноземне громадянство особи, які є громадянами Російської Федерації і зазнають переслідувань через політичні переконання у країні своєї громадянської належності та подають клопотання про набуття громадянства України.

В області з жовтня монетизуватимуть пільги за житлово-комунальні послуги

Дата створення: 10:11 15.08.2019, Переглядів: 6

З 1 жовтня цього року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Новий порядок надання пільг передбачає паралельне функціонування двох систем надання пільг у грошовій формі – готівкову та безготівкову, інформують у Департаменті соціального захисту населення ОДА.

Відбулося засідання комісії з підготовки пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету районному бюджету

Дата створення: 08:12 15.08.2019, Переглядів: 36

Днями відбулося засідання комісії з прийняття рішень для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Участь в засіданні взяли голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі.