Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Новини

"Створення умов для надання якісних медичних послуг і надалі буде одним із пріоритетних у роботі районної влади", - Людмила Денисюк

Дата створення: 09:25 19.04.2019, Переглядів: 3

Наразі в приміщенні Христинівської ЦРЛ продовжується капітальний ремонт приміщення КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги». Голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк тримає дане питання на контролі, постійно інспектує хід виконання ремонтних робіт.

Зустріч голови Христинівської райдержадміністрації з активом громади с.Зоряне

Дата створення: 09:22 19.04.2019, Переглядів: 3

17 квітня відбулася зустріч голови Христинівської райдержадміністрації Людмили Денисюк з активом громади с.Зоряне. Також були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, начальник Христинівського ВП Уманського ВП ГУНП в Черкаській області підполковник поліції Сергій Ненахов. Під час зустрічі обговорили спірні земельні питання. Загалом зустріч відбулася в конструктивному ключі. Усі питання, які були порушені під час зустрічі взято на контроль райдержадміністрації.

Сонячна енергетика – один із інвестиційно-привабливих секторів відновлюваної енергетики України

Дата створення: 08:52 19.04.2019, Переглядів: 1

На 8-ій Міжнародній конференції та виставці сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі «CISOLAR 2019» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив досягнення та перспективи розвитку «зеленої» енергетики, зокрема сонячної енергетики. Завдяки ефективному законодавству за останні 5 років у відновлювану електроенергетику інвестовано близько 2 млрд євро.

Відбулась зустріч голови райдержадміністрації з головним претендентом на виконання проектно-кошторисної документації з капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг Христинівського району

Дата створення: 16:31 16.04.2019, Переглядів: 27

15 квітня відбулася зустріч голови Христинівської райдержадміністрації Людмили Денисюк із керівником «ФОП Деревецький О.В.» Олегом Деревецьким - головним претендентом на виконання проектно-кошторисної документації з капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг Христинівського району.

Держенергоефективності та понад 30 ОТГ започаткували співпрацю для запровадження програм співфінансування «теплих кредитів», енергосервісу та енергоменедежменту на місцях

Дата створення: 16:26 16.04.2019, Переглядів: 10

На V Форумі енергоефективного партнерства Голова Держенергоефективності Сергій Савчук підписав Меморандуми про співпрацю із понад 30 ОТГ для спільного впровадження:

Держводагентство запрошує ЕСКО-інвесторів модернізувати ще 32 об’єкти

Дата створення: 16:24 16.04.2019, Переглядів: 8

Держводагентство, яке першим із центральних органів влади розпочало енергосервіс на 4-х насосних станціях, посилює роботу у цій сфері та продовжує працювати з ЕСКО-інвесторами. Про це повідомила Ірина Овчаренко, Голова Держводагентства, під час виступу на відкритті 5-го Форуму енергоефективного партнерства, що відбувся за ініціативи Держенергоефективності 12 квітня у КВЦ «Парковий» у Києві.

У службі зайнятості запрацювала нова модель надання послуг

Дата створення: 16:20 16.04.2019, Переглядів: 12

З 1 січня у службі зайнятості пошукачам роботи допомагатиме кар’єрний радник. Започаткували таку посаду єдиного куртатора для допомоги безробітним відповідно до Постанова Кабінету Міністрів України № 792 «Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу».

Підвищення енергоефективності і надалі буде пріоритетом на шляху формування європейської енергонезалежної України

Дата створення: 16:18 16.04.2019, Переглядів: 6

Прогресивні європейські механізми для розвитку енергоефективної України та оптимізації енерговитрат громад – ключова тема, яка об’єднала понад 600 представників Уряду, Парламенту, ЄС, міжнародних організацій, бізнесу, місцевої влади, ОТГ та громадськості на V Форумі енергоефективного партнерства, організованому Держенергоефективності з партнерами у КВЦ «Парковий» у Києві. Виступаючи, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук звернув увагу міських голів, голів обласних і районних держадміністрацій та ОТГ на вже успішно діючі в Україні фінансові інструменти у цій сфері: від «теплих кредитів» до енергосервісу та інших механізмів.

Підприємцям Черкащини розповіли, як уникнути помилок при перевірках

Дата створення: 17:09 15.04.2019, Переглядів: 8

Підприємства більше не перевіряють за формальним принципом. З цього року разом із втратою чинності мораторію на проведення перевірок бізнесу в Україні змінили й систему нагляду. Як проходять перевірки, які нові підходи використовують при цьому, які ризики – на ці та інші питання отримали відповіді понад 520 підприємців кадровиків та бухгалтерів підприємств області. За словами Володимира Гройсмана, головним критерієм має бути безпечний бізнес для людей. У зв’язку з цим й було запроваджено ризикоорієнтований підхід до перевірок підприємств. А це значить, що тепер прийти з перевіркою зможуть тільки ті контролери, які мають чек-листи конкретних ризиків діяльності компанії.

Втілюючи заходи обласної програми, на Черкащині відтворюють ґрунти та охороняють їхню родючість

Дата створення: 17:06 15.04.2019, Переглядів: 9

Відтворення та охорона родючості ґрунтів – основні завдання, передбачені обласною програмою, що затвердили рішенням обласної ради на 2016 – 2020 роки. Детально про реалізацію програми інформує керівник Управління агропромислового розвитку ОДА Ігор Колодка. Він зазначає, що Управління АПР спільно з Черкаською філією ДУ «Держґрунтохорона» виконують заходи в межах розпорядження ОДА щодо суцільної агрохімічної паспортизації земель сільськогосподарського призначення в області.