Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Новини

Семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України

Дата створення: 08:57 06.12.2019, Переглядів: 5

  Сьогодні усі, як ніколи, розуміють значення власної армії, призначення якої захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів. Бажаєш  жити в мирі – готуйся до війни, говорить мудре народне прислів’я. Армія – це один з основних елементів стабільного й впевненого розвитку Української держави.     Перед багатьма юнаками, які досягли призовного віку й здобули вищу, професійно- технічну освіту, постає питання вибору подальшого життєвого шляху. Для тисяч свідомих представників молоді наступним етапом їх біографії стає строкова служба, адже її проходження є обов’язковою умовою при працевлаштуванні за деякими професіями.  

Управління Державної казначейської служби України у Христинівському районі Черкаської області повідомляє

Дата створення: 09:41 05.12.2019, Переглядів: 10

     -  Управління Державної казначейської служби України у Христинівському  районі Черкаської області повідомляє, що з 03.01.2020 року будуть заблоковані всі коди банків Головних управлінь Державної казначейської служби України.       -   У зв’язку з переходом на централізовану модель здійснення видатків усіх місцевих бюджетів з 01.01.2020 року вступає в дію План рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 25.01.2014 № 1203.

На Христинівщині відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

Дата створення: 16:55 03.12.2019, Переглядів: 18

Щорічно 3 грудня, починаючи з 1992 року, в світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день створений не для того, щоб святкувати, а для того, щоб привернути увагу суспільства до проблем людей з особливими потребами, захищати їх права, гідність і благополуччя, а також нагадати людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства. Зазвичай, попри усілякі обмеження і потреби допомоги сторонніх, такі люди не вважають себе інвалідами, прагнуть ставлення до себе, як до звичайних людей, а ще намагаються усіляко показати свої сильні сторони.  До Міжнародного дня людей з інвалідністю, у малому залі засідань Будинку рад відбулася зустріч із людьми даної категорії, представниками громадських організацій.

На Христинівщині вручили відзнаку “Мати-героїня”.

Дата створення: 08:47 03.12.2019, Переглядів: 23

Згідно з Указом Президента України за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку багатодітній матері із с.Велика Севастянівка Рак Аллі Дмитрівні присвоєно почесне звання «Мати-героїня».  Відзнаку вручив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк.    Алла Дмитрівна багатодітна матір, яка народила та виховала п’ятеро дітей, чотирьох дочок та синочка, які є гарними, добрими, гідними громадянами нашої Батьківщини.  Мати прищеплювала дітям любов до своїх батьків, односельчан, навчала вмінню цінувати духовні та моральні цінності. «Звання «Мати-героїня» – це, насамперед, державне визнання Вашої материнської самовідданості, наполегливої праці, яку Ви вкладаєте у виховання своїх дітей. Переконаний, що вони будуть гідними громадянами своєї держави. Нехай Всевишній дарує Вам і Вашій родині міцне здоров’я, злагоду, благополуччя та мир», – зазначив Володимир Григорович Валюк.

Нарада з підготовки до зимового періоду доріг

Дата створення: 08:43 03.12.2019, Переглядів: 22

Сьогодні відбулася робоча нарада за участю першого заступника голови Христинівської райдержадміністрації Володимира Валюка, заступника начальника управління – начальника відділу регіонального розвитку та інфраструктури управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Христинівської райдержадміністрації Оксани Петрук та провідного спеціаліста Анастасії Гуральник.

МКМС ініціює розгляд потреб мистецької освіти в Україні

Дата створення: 14:35 27.11.2019, Переглядів: 10

Олексій Гончарук: МВФ високо оцінив прогрес у просуванні реформ

Дата створення: 16:37 25.11.2019, Переглядів: 10

Місія Міжнародного валютного фонду під керівництвом пана Рона ван Родена, яка перебувала в Україні упродовж 14-22 листопада 2019 року, відзначила високий прогрес, досягнутий за останні кілька місяців у просуванні реформ.