Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Новини

Президент України поставив перед урядом Олексія Гончарука низку невідкладних завдань

Дата створення: 10:13 20.01.2020, Переглядів: 8

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком і поставив перед урядом низку важливих завдань. Глава держави повідомив, що розглянув звернення Олексія Гончарука про його відставку з посади Прем’єр-міністра.

В області стартував збір проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2023 роки

Дата створення: 10:04 20.01.2020, Переглядів: 9

У рамках розробки Стратегії розвитку Черкаської області на 2021-2027 роки робоча група напрацювала стратегічні, операційні цілі та завдання Стратегії, а також 2 напрямки смарт-спеціалізації регіону. Розпочався наступний етап – розробка Плану реалізації Стратегії на 2021-2023 роки, основною частиною якого стане каталог проектних ідей.

Володимир Зеленський підписав указ, який узгоджує вік призову на військову службу з вимогами українського законодавства

Дата створення: 11:41 17.01.2020, Переглядів: 9

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», яким вік призову узгоджується з вимогами Закону «Про військовий обов’язок і військову службу». Цей указ визначає строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби у 2020 році.

Учні Христинівської спеціалізованої школи №1 ім.О.Є.Корнійчука привітали із Старим Новим Роком

Дата створення: 11:13 14.01.2020, Переглядів: 26

Ось і настало ще одне чудове свято – старий Новий Рік. В цей день в барвистих національних костюмах з веселими піснями до Христинівської райдержадміністрації завітали учні Христинівської спеціалізованої школи №1 ім. О.Є.Корнійчука. Щедрими Різдвяними вітаннями діти бажали міцного здоров’я, доброго врожаю, миру в кожній родині, лунали радісні щедрівки та щирі дитячі віншування.

Управління Державної казначейської служби України у Христинівському районі Черкаської області повідомляє

Дата створення: 11:50 11.01.2020, Переглядів: 12

Управління Державної казначейської служби України у Христинівському районі Черкаської області повідомляє, що з 01.01.2020 року були введені в дію нові рахунки для зарахування до бюджетів податків, зборів, платежів, власних надходжень бюджетних установ та інших доходів бюджету, відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, та з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IBAN.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата створення: 14:44 10.01.2020, Переглядів: 20

Сьогодні в малому залі засідань Будинку рад, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка,  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. У засіданні прийняли участь  керівник апарату Станіслав Пилипишин, начальник служби у справах дітей Наталія Піддубняк, начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Людмила Марченко, соціальний працівник  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Христинівському районі Тетяна Гайдай. На засіданні комісії розглядалися питання  про призначення опіки над малолітніми, підтвердження місця проживання дітей та здійснення правочину.

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал 

Дата створення: 09:13 09.01.2020, Переглядів: 11

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).    «Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.               

Привітали колядою учні Верхняцької ЗОШ І-ІІІ ст №2

Дата створення: 12:09 08.01.2020, Переглядів: 22

8 січня з різдвяними піснями та колядками учні Верхняцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 завітали до Христинівської районної державної адміністрації. Колядники разом із вчителями привітали колектив апарату райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Валюком з Новим роком та Різдвом Христовим. Вони співали новорічні пісні, колядки та бажали кожному довгих літ та щасливого нового року.