Навчання онлайн для самоосвіти та саморозвитку.

Онлайн-послуги стрімко увірвались в наше життя. Портативні девайси з доступом до Інтернету дозволяють здійснювати покупки, замовляти квитки, читати книги, а ще – вчитися. Онлайн-освіта в усьому світі набирає обертів. Сьогодні є безліч курсів, навчальних каналів та вебінарів, і кожен може опанувати практично будь-яку навичку: від вишивання хрестиком до програмування. Переваг у онлайн-освіти багато. Перш за все, отримання знань стало доступнішим. Розмаїття форматів і контенту дозволяє адаптувати процес навчання до свого життєвого ритму, уподобань та здібностей. Маючи під рукою смартфон або планшет, можна перетворити на корисний урок поїздку в метро, посиденьки з чашкою кави в кав’ярні, "лінивий" вихідний день вдома або ж перебування на обліку в службі зайнятості. Вчитися стало легше і цікавіше, і це стосується всіх поколінь. Прикладом масових відкритих онлайн курсів може слугувати міжнародна платформа Coursera – освітній проект, заснований професорами Стенфорського університету. На порталі можна знайти безкоштовні онлайн курси від провідних світових навчальних закладів за різними напрямами: державне управління та суспільство, інформаційні технології, особистий розвиток, вивчення мов та багато інших. Йдеться про понад 3 800 курсів та 400 спеціалізацій. Зацікавленим особам надана можливість пройти курси та освоїти нову професію з нуля (наприклад кращі курси з програмування). Платформа Coursera відкрила через служби зайнятості безкоштовний доступ до своїх освітніх програм для безробітних. Мета ініціативи – допомогти працездатним працівникам розвинути додаткові знання та навички для працевлаштування. Сполучені Штати Америки, Колумбія, Коста-Ріка, Греція, Малайзія, Панама, Україна та Узбекистан є першими країнами, для яких ця ініціатива стала доступною. Державному центру зайнятості як державній установі до 30.09.2020 надано доступ для реєстрації безробітних осіб на платформі Coursera та їх безкоштовного навчання до кінця 2020 року. Серед плюсів даного онлайн-навчання слід відзначити, що це надає можливість отримувати знання найпрестижніших світових університетів, забезпечує безкоштовний доступ до програм найкращих викладачів світу, забезпечує найновішою інформацією, технологією, теорією, дає можливість навчатись будь-де і будь-коли. Інформація про успішне навчання онлайн чи наявність сертифікатів значно посилює резюме та збільшує шанси на працевлаштування. Служба зайнятості пропонує своїм клієнтам скористатись можливістю здобути безкоштовну освіту та отримати сертифікати міжнародного рівня. За детальною інформацією з приводу отримання додаткової освіти звертайтеся до сектору профорієнтації Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за телефоном 6-02-60.