Найбільш запитувані та високооплачувані професії

Протягом  2019 року до Христинівської районної філії Черкаського ОЦЗ надійшло  1200 вакансій від 206 роботодавців.   В залежності від сезону, потреба  в працівниках постійно змінюється,  найбільший попит  роботодавців Христинівщини на професії в агросфері – це  машиніст-екскаватора, тракторист машиніст с-г виробництва, водій автотранспортних засобів, слюсар-ремонтник. Роботодавці в сфері залізничного транспорту найбільше потребували : слюсарів з ремонту рухомого складу та монтерів колії.    Найбільш високооплачувані професії в районі тракторист – 8000 грн., машиніст-екскаватора-8100 грн, монтер колії - 9236грн.    Фахівці Христинівської РФ постійно наголошують безробітним, що завдяки центру зайнятості є можливість безкоштовно пройти навчання за актуальними вакансіями.   На сьогодні навчання здійснюється за багатьма професіями в 11 центрах професійно-технічної освіти.