НА ХРИСТИНІВЩИНІ ОРГАН ПРОБАЦІЇ ВІДКРИВ ДВЕРІ ДЛЯ УСІХ ОХОЧИХ

19 серпня відбувся День відкритих дверей у Христинівському районному секторі філії Центр пробації в Черкаській області. На захід завітали представники державних й недержавних організацій-партнерів: спеціаліст районного бюро правової допомоги Уманського місцевого центру з надання БВПД Олена Лещенко, головний спеціаліст служби у справах дітей Христинівської райдержадміністрації Оксана Янкова, волонтер пробації Тетяна Гайдай. Захід відбувався із дотриманням карантинних вимог. На початку спілкування очільник сектору пробації Максим Галкін довів до відому присутніх інформацію щодо мети діяльності органів пробації, основних напрямків роботи, завдань, що виконує орган пробації, головних аспектів пробаційного нагляду за клієнтами пробації та розповів про особливості волонтерської діяльності, що пов’язана з пробацією.  «Службу пробації було створено у 2015 році шляхом реформування кримінально-виконавчої інспекції, яка відповідала лише за виконання вироків, не пов’язаних із позбавленням волі. Натомість пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, які спрямовані на підтримку засуджених на шляху до змін, можливості виправлення без ізоляції від суспільства», - зазначив у вступному слові Максим Галкін. День відкритих дверей проходив у цікавій та змістовній формі, усі присутні із задоволенням активно брали участь у заході, задавали питання та отримали багато корисної інформації, що стосується діяльності органу пробації. Спеціалістом районного бюро правової допомоги Оленою Лещенко  напередодні Всеукраїнського свята «День прапора України», яке традиційно святкується щороку 23 серпня, проведенолекцію для неповнолітнього клієнта пробації, який перебуває на обліку. Олена Лещенко зробила екскурс у історію виникнення прапора України, показала, яким чином він трансформувався у сучасний протягом тисячоліття, розповіла про його символіку.  На завершення заходу Максим Галкін подякував усім присутнім за плідну співпрацю у розбудові партнерської мережі, що допомагає виконувати завдання пробації, які покладені на неї державою, та привітав присутніх з нагоди відзначення 29-ї річниці незалежності України.

Христинівський РС

філії Центру пробації