Христинівщина на виставці "АГРО-2018"

07 •червня• 2018, 12:57•

З 6 по 9 червня 2018 року у Києві, на території ВДНГ, проходить ювілейна тридцята сільськогосподарська виставка АГРО. АГРО-2018 включає відразу 12 основних спеціалізованих експозицій. Це виставка сільгосптехніки ЕкспоАгроТех, виставка сільгосптранспорту Агро-Транспорт і логістика, аграрного будівництва - AgroBuildExpo, унікальна виставка живих тварин Animal’Ex, Рослинництво і агрохімія, спеціалізована експозиція точних рішень Hi-Tech Agro, органічних продуктів, засобів та технологій Organic, а також низка таких спеціалізованих експозицій як EcoHouse (екологічного будівництва), FishExpo (рибництва), ЕквіСвіт (конярства), Біопаливо та Сучасний фермер. Також цього року на АГРО – 2018 представлений яскравий фестиваль страв кухонь світу Agro Food Fest. На ньому була представлена традиційна кухня не лише різних регіонів України, але й зарубіжних країн: Білорусі, Польщі, Німеччини, Туреччини та інших. Відвідувачі можуть скуштувати оригінальні натуральні страви.

Христинівський район в цьому році представляють дослідні господарства які мають статус племінних заводів з розведення великої рогатої худоби молочних порід  – це ДПДГ «Христинівське», директор М.Передрій та ДПДГ «Нива», директор Л.Мітіогло.  Від аграріїв участь взяв голова ФГ «Ром» Микола Рак. Також Прикрасою виставки Христинівщини став коровай від лідера регіону з виробництва хлібо-булочної продукції  - ФОП «Плужник В.М.»

Делегація району у складі: начальника управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Тетяни Терещук, начальника відділу регіонального розвитку та інфраструктури Оксани Петрук, начальника відділу агропромислового розвитку Володимира Прокопчука, провіднго фахівця – державного фітосанітарного інспектора відділу фітосанітарних процедур Державної установи «Черкаська обласна фітосанітарна лабораторія» Андрія Ващука також відвідала дану виставку, яка дає унікальну можливість для діалогу з представниками українських асоціацій, малими та великими підприємствами, закордонними інвесторами, вирішувати стратегію розвитку аграрного сектору на найближчі роки.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА