Відкриття LEGO класу

31 •травня• 2018, 11:13•

Сьогодні в Будинку дитячо-юнацької творчості  відбулося урочисте відкриття LEGO класу. За участю голови райдержадміністрації Людмили Денисюк, голови районної ради Анатолія Бордуна, народного депутата України Антона Яценко, в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Терещук, начальника відділу освіти Людмили Марченко.

Голова райдержадміністрації Людмила Миколаївна подякувала голові Черкаської ОДА Юрію Ткаченко за ініціативу створення LEGO класів в навчальних закладах Черкаської області, та Антону Яценко за підтримку та допомогу втілення даного проекту в районі:  ««Lego-клас» допоможе дітям у вивченні багатьох наук – він поєднує у собі математику, логіку, фізику, інформатику. Кожен учень у «Lego-класі» зможе самостійно побудувати та запрограмувати робота. Надсучасні електронні та комп’ютеризовані ЛЕГО конструктори сприяють практичному засвоєнню точних наук через моделювання і створення роботів та механізмів. Вивчення комп’ютерного програмного забезпечення для програмування роботів та аналізу даних від початкового до професійного рівнів створює умови для розвитку та становлення майбутніх фахівців».

На придбання класу робототехніки було виділено субвенцію з обласного бюджету 200 тис. грн., державна субвенція на соціально-економічний розвиток 200 тис. грн. та 6 тис. грн. співфінансування з районного бюджету.

Основною метою діяльності компанії Пролего є надання українським дітям найсучасніших методів та засобів навчання, які б заклали надійну основу для їхнього подальшого успішного життя.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА