Зігріті теплом і любов’ю дитячі серця

01 •червня• 2018, 13:02•

Патронатні сім'ї працюють тимчасовими батьками та приймають дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Це своєрідна домашня альтернатива Центрам соціально-психологічної реабілітації. Така форма виховання вісім років існувала в Україні як експеримент. Минулого року держава уперше виділила гроші на створення патронатних родин і оголосила набір батьків-вихователів. Так на Христинівщині у 2017 році успішно пройшли навчання батьки – вихователі та на базі родини Ткач створено патронатну сім’ю.

Анатолій та Лариса працюють патронатними вихователями. До них, замість центрів соціально-психологічної реабілітації чи будинків дитини, на тимчасове виховання потрапляють діти, які опинилися у складних обставинах. Кожна історія - це трагедія. Таких історій родина вивчила вже дві. В День захисту дітей голова райдержадміністрації Людмила Денисюк поспілкувалася з патронатним батьком та привітала малечу, вручивши подарунки та солодощі. «Дитина повинна рости в дружньому, теплому, безпечному - сімейному середовищі.  Зігріваючи теплом і любов'ю дитячі серця, ви виховуєте достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля» - наголосила Людмила Миколаївна, звертаючись до батьків та подякувала за надану допомогу дітям, що опинилися в складних життєвих обставинах.