У районі відбулися заходи з нагоди Дня захисту дітей

01 •червня• 2018, 13:03•

Щороку в перший літній день ми відзначаємо радісне свято – Міжнародний День захисту дітей. Прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

З нагоди святкування Дня захисту дітей спільними зусиллями служби у справах дітей та відділу освіти райдержадміністрації в Христинівському районному будинку культури відбулися святкові заходи. Привітати дітей завітали голова райдержадміністрації Людмила Денисюк,  в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, секретар міської ради Наталія Горохова, начальник відділу освіти Людмила Марченко, помічник народного депутата України Антона Яценка Ірина Плетньова, депутат обласної ради Олег Баштан.

Під час святкування із теплими словами привітання до дітей звернулася голова райдержадміністрації Людмили Денисюк: «Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо. Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Тому зичу вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів. Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!»

В ході святкувань дітей розважали веселими піснями та запальними танцями вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості. Сумувати не давали й актори перевдягнені в костюми казкових персонажів. Діти з великим задоволенням вгадували казкових героїв, приймали участь в активних іграх та розвагах. Неповторної атмосфери та радісного літнього настрою додали солодощі та соки, подаровані керівництвом району, помічником народного депутата України та депутатом обласної ради.

В цей день по всьому Христинівському району відбулися святкові заходи, концерти, конкурси малюнків на асфальті, спортивні змагання.

Сьогодні можна було побачити велику кількість усміхнених дітей, що завітали на свято. Тож нехай ці посмішки та гарний настрій залишаться з ними на довгі роки, а їх дитинство буде щасливим та безхмарним.

Цього дня голова Христинівської районної державної адміністрації Людмила Денисюк разом із головою ПП « БПП «Солідарність» Валентином Ісаковим завітали до дитячого садочку в с. Шукайвода Христинівського району та привітали малечу зі святом подарувавши солодкі подарунки.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА