До Дня захисту дітей проведено акцію «Співпраця поколінь»

01 •червня• 2018, 13:12•

Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.Традиція святкування Дня захисту дітей  є не тільки святом для самих дітлахів, він ще нагадує суспільству про необхідність їх захисту. У цей день у багатьох містах світу проводяться різноманітні розважальні, ігрові та культурні заходи, присвячені дітям, і звісно ж за їх участі. Також у День захисту дітей проводять різні благодійні заходи та концерти, а зібрані на них кошти передаються на допомогу нужденним дітям. Христинівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з  Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Христинівському районі провів акцію до Дня захисту дітей «Співпраця поколінь», яка тривала до 31.05.2018 року. Христинівчани приносили дитячі речі, іграшки для дітей. Подарунки  вручено символічно 1 червня дітям, сім’ї яких перебувають в складних життєвих обставинах. Так відвідано 12 родин, які проживають в населених пунктах смт.Верхнячка, с.Ліщинівка, м.Христинівка, с.Вільшанка, с.Талалаївка, с.Мала Севастянівка, с.Велика Севастянівка. 27 дітей отримали дитячі речі, іграшки та солодощі. Радість в очах дітей – насправді те, заради чого варто жити й працювати!

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА