Робоча поїздка по закладах соціальної сфери

22 •травня• 2018, 11:32•

Сьогодні з робочою поїздкою голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, начальник фінансового управління Микола Невшупа відвідали Христинівську центральну районну лікарню та проінспектували продовження проведення ремонтних робіт у приміщенні другого поверху, де буде розташуватись поліклінічне відділення. На даний час продовжується монтаж електромережі з улаштуванням розеток, вимикачів з світильниками та монтаж гіпсокартонних плит, з подальшим шпаклюванням та фарбуванням стін, також планується монтаж підвісної стелі з гіпсокартону та армстронгу.

Також оглянули проведення ремонтних робіт у фойє районного будинку культури, де вже здійснено шпаклювання стін, стелі, колон. Планується провести заміну вікон на енергоефективні, встановлення електроосвітлювальних приладів, фарбування стін, стелі, колон, укладання плитки.

Проведення ремонтних робіт у закладах соціальної сфери знаходиться під постійним контролем районної влади.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА