Вишиванка – символ України, дзеркало народної душі

17 •травня• 2018, 12:04•

Всесвітній день виш?ванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Цьогоріч День вишиванки припадає на  четвер 17 травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка. Люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. До участі в акції кожного року долучаються державні службовці Христинівської райдержадміністрації, одягнувши вишиванку на знак єдності, вираження своєї національної та громадянської позиції та культурної свідомості.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА