На Христинівщині замайорів прапор Євросоюзу

18 •травня• 2018, 12:51•

День Європи в Україні відзначають у третю суботу кожного травня. Вперше заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році. Відзначення цього дня - ще одна можливість для мешканців України долучитися до європейських цінностей.Європа – це велика міцна родина, обєднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання миру. Напередодні дня Європи христинівчани зібралися  на Соборній площі. Працівниками центральної районної бібліотеки виставлено інформаційний стенд «Україна – держава європейська».

Присутніх привітала голова райдержадміністрації Людмила Денисюк: « Відзначення цього дня в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а й за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації. Я вдячна всім за потужну, ефективну підтримку соціально-економічного розвитку району у ці непрості часи. В нас є дорожня карта розвитку району і жодні перешкоди не зупинять нас на шляху» У дні свят та випробувань ми завжди гуртуємося навколо прапора – святого символу українського нескореного духу і перемоги на своїй благословенній землі – з вірою в мир і добро. Під звучання Державного Гімну України почесне право підняти Державний прапор України надано відмінникам навчання, активним учасникам національно-патріотичних заходів, Шевчуку Андрію та Стьосовій Вікторії, учням 7 класу Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.Корнійчука. На прапорі Європейського Союзу зображено 12 золотих зірок. Кількість зірок пов’язана із стародавнім символічним значенням числа 12 – цілісність, солідарність і гармонію між народами. Коло, в яке укладені зірки, є символом досконалості та єдності. Під звучання Гімну Європейського Союзу,  почесне право підняти прапор Євросоюзу надано відмінникам навчання, активним учасникам національно-патріотичних заходів, Башинському Михайлу та Кобзар Дарині, учням 7 класу Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.Корнійчука. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного знас. І ми частина Європи.Тож давайте своїми вчинками будемо дотримуватися всіх цих понять, доказуючи, що ми є європейці і Україна – Європейська держава.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА