18 •травня• 2018, 13:05•

Сьогодні в Христинівському районному будинку культури відбулась Х церемонія нагородження переможців обласних, Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та змагань.  Привітати талановитих і розумних дітей Христинівщини прийшли голова районної державної адміністрації Людмила Денисюк, в.о. першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяна Терещук, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Марченко, секретар міської ради Наталія Горохова.

«Традиційно у ці травневі дні ми збираємося на наше спільне свято вшанування переможців, свято Науки і Таланту. Скільки радісних хвилин подарували діти своїми перемогами! І ось сьогодні церемонія для них – талановитих і розумних, веселих і кмітливих, працьовитих і завзятих. Нам є чим пишатись! Ми маємо потужний потенціал творчої обдарованої молоді. Сьогодні ми віншуємо талановиту молодь Христинівщини і складаємо шану тим, хто відкрив і плекає в наших дітях її величність Обдарованість - плеяду прекрасних педагогів, майстрів своєї справи.», - зазначила Людмила Володимирівна.

"Бог щедро обдарував Христинівщину здібними та обдарованими дітьми. Успішними та професійними педагогами, відповідальними батьками. Основна з головних функцій виконавчої влади - це розвиток освіти району. від шкільного порогу, від класної кімнати, від умов навчання і виховання, від настрою учня і вчителя, від вмотивованості залежить наше майбутнє. Дорогі діти - ви інтелектуальна надія нашої країни з якої починається відродження держави. Христинівщина пишається вами, цінує і чекає реалізації вашого величезного потенціалу в країні." - зауважила Людмила Денисюк.

Переможець у номінації «НАУКОВЕЦЬ РОКУ - 2018» Учениця 11 класу Христинівської спеціалізованої школи №1 імені О.Є.Корнійчука Якименко Марія

Переможець у номінації «ІНТЕЛЕКТ РОКУ - 2018» Учень 10 класу Синицької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів ЛИСОВЕНКО ДЕНИС

Переможець в номінації «Магістр шкільних наук» - учень 11 класу Христинівської загальноосвітньої школи №2 БОНДАРЧУК ЄВГЕНІЙ

Переможець у номінації «МУЗИКАНТ-ІНСТРУМЕНИАЛІСТ РОКУ  - 2018» Учень  Христинівської дитячої музичної школи Коцюба Олександр

Переможець у номінації «СПОРТСМЕН РОКУ  - 2018» Учениця Христинівської дитячо-юнацької спортивної школи ЛЯГОЦЬКА СОФІЯ

Переможець у номінації «Митець року - 2018» Гуртківець Районного будинку дитячої та юнацької творчості ЧОРНОБОЙ ВІТАЛІЙ

Переможець у номінації «Вокаліст року - 2018» Учениця Христинівської школи мистецтв ДЕМЧУК ДАША

Переможець у номінації «Моделіст року - 2018» Гуртківець станції юних техніків  РУРА ОЛЕКСАНДР

Переможець у номінації «КОЛЕКТИВ РОКУ – 2018» Хореографічний колектив «СИНИЧАНКА» Синицької загальноосвітньої школи.

Переможець у номінації «Обдарованість року - 2017» Учениця 10 класу Верхняцького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - ліцей»  РОГА ТЕТЯНА

Володар звання «ШКОЛА РОКУ - 2018» Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

Переможці номінацій нагороджені призовими статуетками.

Запальні танці, гарні пісні у виконанні талановитої молоді Христинівщини стали гарними подарунками для всіх присутніх.