Вшанування пам'яті жертв політичних репресій

19 •травня• 2018, 08:59•

Щороку в третю неділю травня в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій  з метою належного вшанування пам'яті загиблих, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, відродження національної пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства. Сьогодні  голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк, т.в.о. першого заступника голови РДА Тетяна Терещук, голова районної ради Анатолій Бордун, керівник апарату Станіслав Пилипишин, керівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації відвідали молебень за невинно загиблими, який відслужив благочинний Христинівського району Української Православної Церкви Київського Патріархату протоієрей отець Геннадій. Звертаючись до присутніх настоятель храму Святої Трійці зауважив, що необхідно пам’ятати про ті трагічні події в історії нашого народу, зробити все можливе аби такого більше ніколи не чинили: « Багато репресованих українців за прагнення бачити свою країну вільною та незалежною отримали десятки років у таборах. Сьогодні, як ніколи ми розуміємо їх подвиг, адже наша держава знову потерпає від посягань на її територіальну цілісність та незалежність. Пам’ятаймо та шануймо безвинно убієнних синів та доньок України, мучеників українських, які пролили кров за вільну та незалежну Україну» Хай же память про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави, на власній землі!

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА