емонтні роботи в Христинівській ЦРЛ

08 •травня• 2018, 15:02•

В цілях робочої поїздки голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, голова районної ради Анатолій Бордун разом з депутатами районної ради та представниками громадських організацій відвідали Христинівську центральну районну лікарню та ознайомилися з ходом проведення ремонтних робіт у приміщенні другого поверху, де буде розташуватись поліклінічне відділення.

Людмила Миколаївна поспілкувалася з медичними працівниками, депутатами та представниками громадських організацій.

Перший етап ремонтних робіт тут провели у 2017 році коштами районного бюджету (923 тис. грн.) та за рахунок спонсорських коштів - 66,4 тис. грн., у ході якого зроблено капітальний ремонт підлоги з улаштуванням плитки, капітальний ремонт водопостачання, каналізації та опалення першого та другого поверхів, придбання і заміна вікон та дверей на другому поверсі.

На даний час відбувається демонтаж штукатурки, монтаж електромережі з улаштуванням розеток, вимикачів з світильниками та монтаж гіпсокартонних плит, з подальшим шпаклюванням та фарбуванням стін, також планується монтаж підвісної стелі з гіпсокартону та армстронгу.

У 2018 році на ремонтні роботи було виділено кошти районного бюджету (913,7 тис. грн..), власні надходження (17 тис. грн.), спонсорські кошти (5,6 тис. грн..)

Присутні відвідали фізіотерапевтичне відділення, яке нещодавно переведено в нове приміщення, де вже проведено поточний ремонт електромережі, пофарбовано стіни, улаштовано перегородки, відремонтована сантехніка та реанімаційне відділення,  в якому проводилась заміна вікон.

Також, було оглянуто приміщення передбачене для розміщення КЗ ЦПМСД щодо визначення об’єму подальших ремонтних робіт.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА