Христинічани відзначили 73-ю річницю Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні

09 •травня• 2018, 11:20•

Сьогодні весь український народ урочисто відзначає 73-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Під чистим мирним небом, ця подія зібрала христинівчан, які вважають своїм боргом вшанувати героїв Другої світової війни. Цього дня колоною на чолі з Державним прапором України під звуки духового оркестру, христинівчани урочистою ходою рушили до Братської могили. Від органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на заходах були присутні голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Терещук,  голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний, працівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, а також представники громадських організацій, трудових колективів, ветерани війни, військовослужбовці, учасники антитерористичної операції на сході країни та громадськість міста.

Хвилиною мовчання і покладанням квітів до підніжжя Братської могили присутні вшанували пам’ять тих, хто загинув у Другій Світовій війні,  Героїв Небесної Сотні, наших воїнів-христинівчан, які загинули в Афганістані та на Сході України. Настоятель храму Святої Трійці Української православної церкви Київського патріархату, протоієрей Геннадій Янчук провів панахиду за загиблими під час бойових дій воїнами. З вітальним словом до присутніх звернулася голова районної державної адміністрації Людмила Денисюк: «У цей день ми віддаємо данину глибокої поваги героїзму і самовідданості захисників Вітчизни. Велика Перемога символ мужності, величі і сили духу українського народу, безсмертного подвигу воїнів і трудівників тилу. Ми в неоплатному боргу перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Шановні наші ветерани, учасники Революції Гідності та антитерористичної операції ми все життя пам'ятатимемо Ваші славетні подвиги і будемо понад усе вдячні за перемоги, за мирне небо, за впевненість в майбутньому, які Ви забезпечили для наступних поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних. Бажаю кожній родині – здоров'я, добробуту, мирного неба, тепла й затишку, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим» Зі словами великої вдячності та шани до ветеранів звернулися голова районної ради Анатолій Бордун, міський голова Микола Наконечний.

До слова був запрошений учасник бойових дій у Другій світовій війні  Ераст Санцевич. З великим завзяттям ветеран розповідав присутнім про війну, згадав про дух патріотизму, який вів  солдатів і офіцерів до перемоги, побажав всім міцного здоров’я, мудрості, любові, родинного затишку й добробуту.

Від молодого покоління зі зверненням до ветеранів виступив учень 11 класу Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Бондарчук Євгеній та «Молитву за Україну» прочитала учениця 7 класу Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Білоусова Катерина.

Працівники центральної районної бібліотеки запропонували переглянути тематичну виставку. Хвилюючий мітенг змінила святкова концертна програма, яка пройшла  на  площі перед будинком культури  .

Друга світова війна, вона все далі і далі від нас, але події сходу наблизили нас до страшних реалій військової агресії та в котре об'єднали українців, спонукали стати на захист незалежності, тетиторіальної цілісності  Наш обов’язок  - бути гідними подвигу героїв. Усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на нашій рідній землі.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА