Подаруй ветерану тепло

05 •травня• 2018, 13:12•

Напередодні  відзначення 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, т.в.о. першого заступника голови Тетяна Терещук, керівник апарату Станіслав Пилипишин, голова Христинівської районної організації ветеранів України Володимир Валюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, учасники АТО та члени громадських організацій відвідали на дому ветеранів війни.

Привітавши ветеранів зі святом, голова району подякувала їм за бойовий та трудовий подвиг у роки війни та повоєнні часи, побажала міцного здоров’я і доброго настрою, успіхів і довголіття, бадьорості духу, радості та добра. Також Людмила Миколаївна поцікавилася станом здоров’я, умовами проживання ветеранів та вручила святкові продуктові набори. «Святий обов’язок кожного з нас зробити все, щоб життя ветеранів було гідним героїв-переможців. А пам’ять про ваш подвиг має жити для теперішніх і прийдешніх поколінь», - наголосила Людмила Миколаївна. Загалом було відвідано 19 ветеранів, мешканців району.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА