Не згасне слава минулих літ

08 •травня• 2018, 10:48•

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відповідно до Указу Президента України від 26 березня 2018 року № 85/2018, з метою вшанування подвигу звитяжців старшого покоління, увічнення пам’яті жертв війни, а також консолідації суспільства та утвердження ідеалів миру , сьогодні голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк, голова районної ради Анатолій Бордун, в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, представники громадських організацій відвідали Українську православну церкву Київського патріархату, в якій настоятель храму Святої Трійці протоієрей Геннадій Янчук відслужив молебень за мир і спокій в нашій Україні. Тож, цього дня ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Всі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу і гідність людини. Віддаємо данину глибокої поваги ветеранам Другої світової війни.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА