Відвідали сім’ї загиблих учасників АТО

08 •травня• 2018, 12:58•

В День пам’яті та примирення голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, т.в.о.першого заступника голови Тетяна Терещук, начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова, голова Христинівської районної організації ветеранів України Володимир Валюк, військовий комісар Христинівського районного військового комісаріату Анатолій Стуженко, представники громадських організацій  здійснили робочу поїздку в територіальні громади наступних населених пунктів району, а саме м. Христинівка, с.Христинівка, с.Шельпахівка, с.Ліщинівка та с.Шукайвода, щоб зустрітись з батьками загиблих військовослужбовців – учасників АТО. На даний час в районі проживає  8 сімей загиблих військовослужбовців в ході проведення АТО.

Відбулася задушевна, згорьована сповідь та розмова батьків загиблих синів з керівництвом району. Словами неможливо передати стан згорьованих батьків: . Під час зустрічі були висловлені слова підтримки, шани, подяки, співчуття та розуміння непоправної втрати. Вшановуючи пам'ять загиблих керівництвом  району  було вручено родинам загиблих продуктові набори та солодощі. «Ніхто не може зменшити біль матері, яка втратила свою дитину. В наших силах – завжди пам’ятати подвиги, які здійснили наші земляки, виконуючи військовий обов’язок в зоні АТО, захищаючи Україну», - наголосила голова райдержадміністрації. Пам’ятаймо наших воїнів земляків - христинівчан Дмитра Кузьмина, Дмитра Георгієва, Богдана Каравайського, Миколу Кобринюка, Сергія Попика, Володимира Олійника, Олега Євича, Богдана Ялинчука, Юрія Маслюченко, які загинули на Сході України, віддавши найцінніше що у них було – своє життя.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА