Робоча поїздка голови РДА по закладах соціальної сфери

02 •травня• 2018, 11:02•

В цілях робочої поїздки голова райдержадміністрації Людмила Денисюк відвідала районний будинок культури та проінспектувала хід проведених ремонтних робіт. Найбільша кількість культурно-мистецьких заходів, які проводяться в місті, проходять в районному будинку культури. Але дана будівля довгий час не ремонтувалася, проте у 2017 році коштами районного бюджету (220 тис. грн.) та за рахунок субвенцій сільських рад (79,5 тис. грн.) приміщення перед входом у актову залу, де наразі проводяться шлюбні обряди відремонтовано. Здійснено демонтаж дерев’яної підлоги, підсипка, стяжка, укладка плитки, сантехнічні роботи (переварювання та утеплення труб під підлогою), фарбування стін. В результаті приміщення стало світлим та затишним.

У приміщенні РБК, де орендує кабінети відділення ДРАЦСу здійснено демонтаж підлоги, підсипка, стяжка, укладання плитки, встановлення перегородки, де розділяється кабінет начальника відділення ДРАЦСу з архівним приміщенням, заміна вікон на енергоефективні у кількості 4 шт. шпаклювання та фарбування стін та ін. роботи. У 2018 році на ремонт фойє РБК з районного бюджету виділено коштів в сумі 341 тис. грн. Наразі проведено роботи з демонтажу старої плитки та стяжки, підготовлено стіни до шпаклювання, підсипання та чорнова стяжка підлоги, а також встановлюється утеплювальний матеріал під підлогу. Здійснено часткове шпаклювання стін, стелі, колон. Планується провести заміну вікон на енергоефективні у кількості 4 шт., встановлення електроосвітлювальних приладів, фарбування стін, стелі, колон, укладання плитки. Христинівський РБК – наша жива історія, славу якого творила і примножує велика сім’я працівників культури, які дійсно є майстрами своєї справи.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА