Долучились до акції «За чисте довкілля»

19 •квітня• 2018, 16:03•

Вже традиційно навесні члени трудового колективу Христинівської райдержадміністрації, долучаючись до акції «За чисте довкілля» та розчистили від сміття і сухих гілок територію парку біля пам'ятних знаків Борцям за волю та незалежність України, учасників Революції Гідності та антитерористичної операції на Сході країни, а також біля Братської могили.

Всі жителі міста та району активно включилися до упорядкування та приведення в належний стан парків, скверів, прибудинкових територій, дитячих, спортивних майданчиків, а також прибирання вулиць, доріг, тротуарів, облаштування кладовищ, меморіальних комплексів.

Швидка та злагоджена робота, приємний результат довели готовність спільними зусиллями вирішувати будь-які завдання.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА