Тиждень пам'яті

12 •квітня• 2018, 14:23•

В рамках проведення акції "Подаруй паску" та до дня пам'яті в.о. першого заступника голови райдержадміністрації - начальник управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Тетяна Терещук, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова здійснили робочу поїздку в територіальні громади наступних населених пунктів району, а саме: м. Христинівка, с.Христинівка, с.Шельпахівка, с.Ліщинівка та с.Шукайвода, щоб зустрітись з батьками загиблих військовослужбовців – учасників АТО. Під час зустрічі були висловлені слова підтримки, шани, подяки, співчуття та розуміння непоправної втрати. Вшановуючи пам'ять загиблих керівництвом  району  було вручено родинам загиблих паски та солодощі, надані ПП "Плужник". Ніхто не зможе зменшити біль рідних, які втратили свою дитину, чоловіка, батька, брата  але в наших силах - завжди пам'ятати подвиги героїв, які захищали Україну. Ніколи не забудемо подвиг героїв, які віддали своє життя заради того, аби ми жили в мирі та спокої.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА