Сьогодні на Христинівщині відзначили День українського добровольця

14 •березня• 2018, 16:03•

День українського добровольця є символом справжнього об’єднання усіх «людей доброї волі», які захищають Україну та допомагають зміцнювати обороноздатність нашої армії. Сьогодні, 14 березня, в Великій залі Будинку рад вітали бійців АТО, які за покликом серця пішли боронити незалежність України. В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, голова районної ради Анатолій Бордун, секретар міської ради Наталія Горохова, військовий комісар  Христинівського районного військового комісаріату Анатолій Стуженко, керівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, учасники АТО.

Під час заходу ведучі говорили про героїзм учасників Майдану, патріотизм та жертовність бійців добровольчих батальйонів, які з перших днів початку АТО взяли перший удар на себе і не допустили просування ворога вглиб материкової країни. Добровольці, ті, хто стали солдатами, тому що того вимагав борг – боронити рідну землю від ворога. Бійці, які в дуже складний для нашої країни час першими вирушили на схід захищати рідний край від ворога. Це були люди різних професій, різного віку, але їх об’єднало бажання відстояти національні цінності і зберегти нашу країну. Вони стали символом мужності, відваги і патріотизму.

З вітальним словом до присутніх звернулась голова райдержадміністрації Людмила Денисюк: «Дорогі захисники! Сьогодні ми відзначаємо День українського добровольця. Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв національно-визвольного руху. У відповідальний час для держави, народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх Героїв. Діти народу, українські воїни, для них захист рідної землі – найвища честь, покликання, обов’язок. Шановні добровольці, не шкодуючи власного життя, ви стали на захист своєї Батьківщини, своєї домівки, своєї родини.  Ви йшли, отримуючи поранення і контузії, але здобуваючи непростий, подекуди кривавий, військовий досвід. Бо розуміли: статус добровольця вимагає від вас бути першими в бою, бути кращими, - інакше ця самопожертва просто немає сенсу. Дякуємо кожному з Вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок. Бажаю всім вам, нашим добровольцям, волонтерам, життєвої стійкості, витривалості, професіоналізму та відданості обраному шляху. Спасибі за Ваші небайдужі серця і чуйні душі! Слава Вам і слава Україні!»

З нагоди урочистостей, добровольці були нагороджені грамотами адміністрації, районної та міської ради, та нагородами голови Ради громадської спілки «Всеукраїнський союз громадських об’єднань учасників бойових дій, антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять воїнів-земляків, які поклали своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої країни.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА