На Христинівщині працівників житлово-комунального господарства привітали з професійним святом

16 •березня• 2018, 13:13•

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення працівники ВУЖКГ приймали вітання та заслужені слова подяки за щоденну нелегку, але надзвичайно важливу працю від в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Терещук, заступника голови районної ради Лариси Федичканич, заступника голови міської ради Олександра Кучеренка та депутатів міської ради.

Цей день це вияв уваги та поваги до людей, які своєю непростою щоденною працею забезпечують затишок і комфорт в наших домівках. Ваша повсякденна праця починається у той час, коли більшість жителів Христинівщини ще не прокинулась, а також  часто не помітна, але без вашої турботи неможливо уявити життя наших громадян.  Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні  побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Звертаючись до працівників з вітальним словом, в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, побажала працівникам ВУЖКГ міцного здоров’я,  хорошого весняного настрою,  наснаги,  впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань.

До теплих привітань приєднались заступник голови районної ради Лариса Федичканич, заступник голови міської ради Олександр Кучеренко та депутати міської ради, які висловили свою подяку за нелегку працю працівників ВУЖКГ.

За сумлінну працю, добросовісне відношення до роботи та з нагоди професійного свята працівники підприємства були нагородженні почесними грамотами та грошовою винагородою.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА