Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити...

20 •лютого• 2018, 13:29•

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), Указом Президента України від 11 лютого 2015 року 20 лютого визначено Днем Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, секретар міської ради Наталія Горохова, представники трудових колективів району, жителі міста зібралися біля Пам’ятного знаку Борцям за волю та незалежність України, стели Героям Небесної Сотні, щоб вшанувати пам’ять героїв, які віддали життя на майдані під час Революції Гідності. «Від тих трагічних подій, коли кожен з вас втратив найрідніших своїх людей, а вся Україна – найкращих своїх синів та дочок, пройшло чотири роки. Та не минає – і ніколи не мине! – глибокий біль від тієї безповоротної втрати. Завдяки їхній самопожертві ми живемо і дихаємо, і маємо унікальний шанс змінити країну на краще. Хлопці на Майдані виборювали своє право на існування, на кращу долю нашої держави, виборювали своє майбутнє. Згадаймо  сьогодні усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє, а також наших земляків загиблих на Сході України Дмитра Георгієва, Богдана Каравайського, Миколу Кобринюка, Дмитра Кузьміна, Сергія Попика, Володимира Олійника, Олега Євича, Богдана Ялинчука, Юрія Маслюченка. Хай пам’ять про них згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі» - звернулася до присутніх Тетяна Сергіївна Терещук. Пам'ять загиблих ушанували хвилиною мовчання. Історію подій на Майдані у своєму виступі згадав учасник майдану Олександр Коваль та віддав належну шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Також біля Пам’ятного знаку Борцям за волю та незалежність України, стели Героям Небесної Сотні, працівниками центральної районної бібліотеки,  розміщено тематичну виставку.  Нехай жива історична пам’ять українського народу, почуття національної гідності, самоповаги та поваги до інших народів додають нам творчих сил і натхнення в усіх справах заради Людини, в ім’я процвітання України.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю  апарату РДА