Час i досi не загоїв рану…

14 •лютого• 2018, 11:16•

На передодні дня вшанування учасників бойових дій  на території інших держав, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, голова Христинівської районної організації ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів) Володимир Марченко відвідали могили загиблих, на кладовищах с.Сичівка, с.Івангород, м.Христинівка, де поклали квіти до могил загиблих Сергія Галети, Миколи Бондаря, Олега Главацького, Володимира Сивокобиленка.

А також провідали мати загиблого Сергія Галети Олену Миколаївну висловивши слова вдячності за виконання інтернаціонального обов’язку та подвигу сина, вручили квіти, солодощі та грошову допомогу. З кожним роком воїнів-інтернаціоналістів стає все менше. Але живі пам’ятають про загиблих і померлих побратимів, свято оберігаючи військову дружбу, виховують молодь на славетних бойових традиціях.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА